Fitness akademie

Cítíte, že pro své tělo chcete něco udělat, ale nevíte jak začít? Bojujete se špatnými návyky a vaše snahy o změnu končí opětovně nezdarem? Netěší vás návštěvy často přeplněných fitcenter, kde se navíc necítíte dobře?

Po celý rok nabízíme možnosti:

  • fitness tréninků (individuálních i pro dvojice)
  • kruhových tréninků
  • sportovních a rekondičních masáží
  • poradenství ohledně tvorby cvičebních plánů
  • soukromé lekce plaveckého výcviku

Fitness tréninky probíhají na místě dle domluvy (klidně u vás v pohodlí domova). Cvičit kvalitně lze všude. V případě zájmu či dotazů se ozvěte a domluvíme se na zbytku.


Kruhové tréninky pro ženy probíhají v malém sálu Sokola Dobřichovice. Trénujeme při hudebním doprovodu a s moderními pomůckami. Cílem kruhového tréninku je poskytnout cvičenci unikátní možnost na sobě konzistentně pracovat v rámci vlastních limitů a očekávání, osvojit si správně základní pohybové vzorce, přivyknout pravidelné fyzické zátěži, zlepšit všechny komponenty tělesné zdatnosti, upevnit zdraví, lépe porozumět mechanice pohybu vlastního těla, být součástí skupiny fajn lidí a vzájemně se tak motivovat k zdravému životnímu stylu.

Plavecký trénink formou soukromých lekcí probíhá nejčastěji v berounském bazénu, ale v případě vhodného protinávrhu rád vyhovím přání klienta. Lekce jsou vhodné jak pro úplné neplavce, tak plavce uvažující o zdokonalení technik či zlepšení výkonnosti. Učíme děti i dospělé všech úrovní výkonnosti.