Tenisová škola

TENISOVÁ ŠKOLA DOBŘICHOVICE S PROGRAMEM VŠESTRANNOSTI

V novém celostním konceptu je hra na kurtech doplněna všeobecnou fyzickou přípravou a kompenzací. Ta neodmyslitelně patří do tréninkového procesu každého sportu a obzvláště v dětském věku je naprostou nezbytností, chceme-li se vyhnout pozdějším zdravotním rizikům spojeným s ranou specializací.

V létě provozujeme tenisovou školu v Dobřichovicích (tenisové kurty TJ Sokola Dobřichovice). V zimě se tréninky přesouvají do tenisové haly v Sokole (haly Bios a sokolských sálů) nebo využíváme ostatní tenisové haly v našem okolí.

V současné době je do našeho programu zapojeno přes 50 dětí. Kromě dobřichovických hráčů k nám přichází trénovat i hráči z  Prahy a blízkého okolí  (Černošice, Řevnice, Lety a Všenory). 

CO NABÍZÍME?
  • optimální cestu mezi tenisem a pohybem upevňujícím zdraví
  • závodní i rekreační hraní
  • soutěže družstev (babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorost a dospělí)
  • skvělé zázemí s nově zrekonstruovanou klubovnou
  • příjemný kolektiv lidí různé výkonnosti s chutí k aktivní hře
  • turnaje, kempy a společenské akce
JAK VYPADAJÍ LEKCE V PRAXI?

Lekce trvají 60 minut a mají 2 části – herní a všestrannostní.

  1. Pod herní část spadá veškerá činnost na kurtech.
  2. Smyslem všestrannostní části je pohybová diagnostika, průběžné plnění cvičebního plánu upraveného na míru potřebám toho či onoho dítěte.

V měsíční ceně je zahrnuta i hodina komplexní pohybové přípravy (tzv. „pohybovky„) zahrnující například gymnastickou či atletickou průpravu, netradiční sporty, outdoor aktivity, kruhové tréninky a mnoho dalších herních i motivačních aktivit (čtvrtky od 17 do 18h).

SOUKROMÉ TENISOVÉ LEKCE

Chcete se naučit tenis od správných základů? Dokázat si jít s přáteli zahrát bez zbytečného stresu z úderů? Chcete zlepšit pouze Vaši stávající techniku úderů? Nabízíme soukromé tréninkové lekce dle Vašich potřeb a možností.