Tenisová škola

TENISOVÁ ŠKOLA DOBŘICHOVICE S PROGRAMEM VŠESTRANNOSTI

V novém celostním konceptu, který jsme zavedli, je hra na kurtech doplněna všeobecnou fyzickou přípravou a kompenzací. Ta neodmyslitelně patří do tréninkového procesu každého sportu a obzvláště v dětském věku je naprostou nezbytností, chceme-li se vyhnout pozdějším zdravotním rizikům spojeným s ranou specializací.

V létě provozujeme tenisovou akademii v Dobřichovicích (tenisové kurty TJ Sokola Dobřichovice). V zimě se tréninky přesouvají do haly Bios a sokolských sálů.

V současné době je do našeho programu zapojeno přes 50 dětí. Mimo místních Dobřichovických hráčů k nám přichází trénovat i hráči z  Prahy a blízkého okolí  (Černošice, Řevnice, Lety a Všenory). 

Vzhledem k velkému zájmu jsme se rozhodli na jaře 2020 otevřít nábor od 4 let a založit naši partnerskou webovou stránku: www.teniscentrumdobrichovice.cz, kde naleznete tenisové vybavení a vyplétací centrum tenisových raket (Dobřichovice, Řevnice, Lety, Černošice a okolí). 

Nabízíme:

  • možnost závodního a rekreačního hraní
  • soutěže družstev (babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorost a dospělí)
  • skvělé zázemí s nově zrekonstruovanou klubovnou
  • příjemný kolektiv lidí různé výkonnosti s chutí k aktivní hře
  • turnaje, kempy a společenské akce

Jak to vypadá v praxi?

Lekce trvají 70 minut a mají 2 části – herní a všestrannostní. Pod herní část spadá veškerá činnost na kurtech. Smyslem všestrannostní části je pohybová diagnostika a průběžné plnění individuálního cvičebního plánu upraveného na míru potřebám toho či onoho dítěte.

Jako BONUS jsou v měsíční ceně zahrnuty i 4 hodiny komplexní pohybové přípravy zahrnující například gymnastickou či atletickou průpravu, nejrůznější sporty a plno herních i motivačních forem (ve čtvrtky od 16 – 18h). Od 16h začínají menší děti a od 17h větší.

SOUKROMÉ TENISOVÉ LEKCE

Chcete se naučit tenis od správných základů? Dokázat si jít s přáteli zahrát bez zbytečného stresu z úderů? Chcete zlepšit pouze Vaši stávající techniku úderů? Nabízíme soukromé tréninkové lekce dle Vašich potřeb a možností.