Pohár všestrannosti

Publikoval Jirka v

Ve čtvrtek 7. února jsme si na pravidelné pohybové přípravě udělali kromě samotného cvičení čas i na historicky první vyhlášení POHÁRU VŠESTRANNOSTI, jehož úkolem je motivovat děti k vytrvalému zlepšování se nejen na poli sportovních výkonů, ale i v rámci vzdělání a osobnostního růstu.

Držitelé poháru budou i nadále vyhlašováni na konci každého pololetí, kdy zúročí nejen své dlouhodobé cvičební snahy, ale i to, jakým způsobem se po celou dobu stavěli ke svým školním povinnostem, vedení sportovního deníku či jeden k druhému navzájem.

I pohár všestrannosti má svá umístění, a jelikož se hned první pololetí děti přímo urputně snažily, museli jsme k jejich snaze přihlédnout a první tři místa obsadit hned pěti výherci. Za přední umístění v poháru jsou vždy připraveny motivační ceny a jména všech (tedy i ostatních umístěných, kteří splnili podmínky) držitelů budou vždy na štítku příslušného roku a pololetí. Své jméno tak svou snahou na štítek poháru může vyrýt každý, zatímco drobné ceny pro vítěze jsou takovým motivačním bonusem těch nejvíce pečlivých a vytrvalých.

Rádi bychom tímto děti přesvědčili o tom, že vytrvalá práce opravdu přináší své ovoce a že úspěch jednoho nemusí být vždy nutně na úkor úspěchu druhých  

 

Kategorie: Reporty