Ohlédnutí za létem 2023

Publikoval Jirka v

Soustředění Krkonoše 2023

  1. příměstský kemp v Dobřichovicích

Tak a je hotovo.🥲Letošní survival kemp skončil, ale moc se povedl a všichni jsme si odnesli pěkné vzpomínky, mnoho zkušeností a radostně strávený týden v příjemném prostředí. 😍Kemp hodnotíme jako jeden z nejpovedenějších, a i přes rekordní kapacitní “nátřask” vše lehce odsýpalo.✅👍Všem děkujeme za srdnaté výkony, slova povzbuzení a přátelství, respekt a fair play, přejeme krásné prázdniny a s některými se uvidíme již brzy na druhém, srpnovém kempu!👋🫶

2. příměstský kemp v Dobřichovicích

Poslední prázdninový kemp je za námi!🥲Vyrovnaný, 5 dní trvající souboj v krocení divokých a bájných pokémonů dnes vyvrcholil vítězstvím gymu Articuno, s nepatrným náskokem 600 bodů.🏆 Všem vítězům gratulujeme a děkujeme za krásné herní, tenisové i cvičební výkony! Byli jste skvělí!❤️Kemp se nesl ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře, zejména naši nejmladší pak asi ocenili poutavou hru, kterou jsme si pro ně připravili, a bylo krásné sledovat čirou radost a silné emoce, které ji celou dobu doprovázely.🥳Budeme se těšit na vás všechny, tenisová rodino, opět za rok u dalších společných dobrodružství, o něco starší a moudřejší, a doufáme, že vám z letošního kempu zůstaly samé krásné vzpomínky.

Více fotek na facebooku… 🙂

Kategorie: Novinky