Ohlédnutí za PŘEBORY LETY 2022 – MINI TENIS a MLADŠÍ ŽÁCI

Publikoval Jirka v

1. místo vybojoval Ondřej Ředina (7 let – Sokol Dobřichovice) 3. místo vybojoval Jáchym S. (7 let – Sokol Dobřichovice)Oběma našim klukům musíme vyseknout pochvalu za jejich přístup k tréninku v jejich věku. Poctivý trénink přináší ovoce. Ondra i Jáchym absolvovali v létě tenisové kempy, makají pravidelně na kondičkách, cvičí a samozřejmě trénují údery i v individuálních hodinách. S téměř 100% účastí na všech tréninkových zápasech a turnajích… také i rodičům patří uznání a díky, že s dětmi jezdí po všech akcích a obětují svůj čas a nervy. 😊 Musíme s našim trenérským týmem s radostí říci, že tu máme nastartovanou pěknou mini generaci tenistů s chutí soutěžit! Těšíme se a držíme palce na další úspěchy a klukům moc gratulujeme!

1. Místo za mladší žáky ve dvouhře vybojoval náš dlouholetý hráč Dobřichovic Kryštof H. 🥇1. Místo ve čtyřhře vybojovali také naši kluci – Kryštof H. se svým parťákem a spolužákem Joštem M. Oběma našim hráčům gratulujeme!

Kategorie: Novinky