Otevření nového tenisového e-shopu v Dobřichovicích

Publikoval Jirka v

Spuštění nové webové stránky TENIS CENTRUM DOBŘICHOVICE!

Tímto článkem bych rád pozval všechny místní aktivní sportovce, nadšence a příznivce pohybu na nový web www.teniscentrumdobrichovice.cz, kde naleznete převážně tenisový sortiment různých značek a praktické doplňky pro další sporty, včetně pánského, dámského, ale i juniorského oblečení. Většinu nabízeného zboží máme skladem a můžete si ho přijet osobně vyzkoušet. Zboží, které není na skladě, seženeme a dodáme v co možném nejkratším termínu. Naším cílem je poskytnout klientům tenisové školy MS GEM, členům tenisového klubu TJ Sokola Dobřichovice, ale i hráčům z nejbližšího okolí kompletní sortiment potřebného vybavení, a také možnost vše vyřídit pohodlně v místě bydliště za příjemné, e-shopové ceny.

Nabízíme také tenisové testovací centrum. Raketu si nelze koupit jen tak naslepo a bez řádného vyzkoušení. Proto si u nás můžete půjčit rakety těch nejpopulárnějších značek: Babolat, Head a Yonex. Samozřejmostí je nabídka dětských raket, jak bazarových, tak nových. Máte dítě, které začíná s tenisem? Domluvíme si schůzku a vybereme pro Vás tu nejvhodnější raketu do začátku. Vše je možné si vyzkoušet, i s trenérem. Na skladě máme i bazarové rakety, které Vám rád vyladím, že budou vypadat velmi dobře.

Každý tenista se musí taktéž starat o svůj výplet. 50% úspěšné hry dělá právě vhodně zvolený výplet. Rád bych upozornil na častou chybu, kdy hráči hrají s raketou, dokud výplet nepraskne.  Výplet ztrácí napětí poměrně rychle a vždy byste měli s danou raketou hrát do té doby, dokud se Vám s ní hraje stejně jako na začátku, kdy byla nově vypletena. Nabízíme poradenství a servis tenisových raket. Probereme Váš styl hry a doporučíme Vám vhodnou variantu výpletu, správné napětí strun, apod. Pečlivě si povedeme záznamy o Vaší raketě pro Vaši příští návštěvu.

Není nic jednoduššího, než přijít a vyzkoušet.

Vánoce se blíží, pojďte udělat radost dětem, partnerovi či partnerce, kteří se tenisu věnují.

Kategorie: Novinky