Připravujeme se na rozvolnění opatření :-)

Publikoval Jirka v

V neděli 29.11. vláda rozhodne, zda se opatření uvolnění či nikoli. Tenisová škola MS GEM v Dobřichovicích se připravuje na zimní sezónu 2020/2021 a všechno nasvědčuje tomu, že bychom s největší pravděpodobností mohli začít v pondělí 30. listopadu trénovat v hale. Pokud se skóre na stupnici PES náhle a rapidně nezvýší, tak by se od příštího týdne mělo posunout na stupeň 3, a budou ve vnitřních prostorách povoleny skupiny do 10 lidí. To by znamenalo, že bychom mohli prosinec odtrénovat standardně. Čtvrteční pohybovou přípravu budeme řešit zvlášť z důvodu kapacity, která přesahuje nařízení. Uvidíme, zda nám bude umožněno ji otevřít.

Děkujeme za Vaši přízeň a už se také moc těšíme na začátek.

Vaši trenéři

Jirka a Honza

Kategorie: Novinky