Soutěže družstev 2020 – aktuality

Publikoval Jirka v

Nejnovější informace o soutěžích družstev 2020

Pro  plánované  soutěže  družstev  2020  pracuje  VV  StčTS  se  čtyřmi  variantami:

a)  soutěže  se  odehrají  dle  rozlosování  –  málo  pravděpodobné

b)  pokud  se  podaří  soutěže  zahájit  poslední  květnový  nebo  první  červnový  víkend, pokračovalo  by  se  podle  rozlosování  a  první  3  nebo  4  kola  by  se  dohrála  v  září  –  tato varianta  předpokládá  návrat  dětí  do  škol  nejpozději  k  1. 6. 2020

c)  odehrát  soutěže  v  září  zkrácenou  formou  ve  skupinách  po  čtyřech  družstvech (každá  soutěžní  skupina  by  byla  rozdělena  na  dvě  podskupiny  po  4  družstvech,  plus  utkání  o umístění  –  systém  poměrně  komplikovaný,  náročný  na  organizaci  a  v  podstatě  bez  možnosti náhradních  termínů

d)  soutěže  družstev  2020  budou  zrušeny  –  připadá  do  úvahy  pouze  při  zrušení  všech soutěží  ze  strany  ČTS

Kategorie: Novinky