Velký tenisový turnaj v MINITENISE

Publikoval Jirka v

Dnes jsme si užili krásný velký turnaj v MINI TENISE, kde se nás sešlo úžasných 17 hráčů ( závoďáci, rekreační hráči, šikovní začátečníci a pár našich čtyřletých piditenistů). Jako hosté k nám do Dobřichovic dorazili hráči z klubů Tenis akademie Bálek a TJ Sokol Lety. Hráli jsme celkem na šesti mini kurtech za typicky Brdského podzimního dne, kde se dešťové kapky střídaly se sluníčkem… K vidění byly nádherné a doslova “do posledního míčku” napínavé zápasy a musíme děti opravdu pochválit za skvělé výkony!👍

Velké díky patří všem, kteří se na turnaji podíleli – rodičům za jejich čas, vůli a především trenérům za perfektní organizaci. 😊

Jsme rádi, že tato již tradiční akce s akademií trenéra Mila Bálek skvěle funguje a těšíme se na další akce! Díky a příště zase u vás!🎾

…A huráá na výsledky:

PIDITENIS (do 5 let):

  1. Místo – Tenis akademie Bálek
  2. Místo – TJ Sokol Dobřichovice (TŠ MS GEM)
  3. Místo – TJ Sokol Dobřichovice (TŠ MS GEM)

MINITENIS

  1. Místo – Tenis akademie Bálek
  2. Místo – Tenis akademie Bálek
  3. Místo – TJ Sokol Dobřichovice (TŠ MS GEM)
Kategorie: Novinky