Zimní turnaj v Mníšku vol.2

Publikoval Jirka v

12.3. naše tenisová škola MS GEM uspořádala druhý tréninkový tenisový turnaj v Mníšku pod Brdy. Smysl turnaje byl připravit deti na jarní soutěže družstev (mistraky), naučit se hrát pod mírným stresem z výsledku a někteří hráči si vyzkoušeli svoje první zápasy. Hrálo se cely den od 9 – 18h a bylo vidět mnoho krásných a napínavých zapasů! 🎾Zápasy nám ukážou, kde máme nedostatky a kde je potřeba zabrat! 🙂

Výsledky:Minitenis: 1. Místo – Tenisakademiebalek 2. Misto – Tenisová škola MS GEM3. Misto – TenisakademiebalekBabytenis:1. Misto – Tenisakademiebalek2. Misto – Tenisakademiebalek3. Misto – Tenisová škola MS GEMŽáci:1. Misto – Tenisová škola MS GEM2. Misto – Tenisová škola MS GEM3. Misto – Tenisová škola MS GEMDorost:1. Misto – Tenisakademiebalek2. Misto – TK Bohutín3. Misto – TK Zbraslav

Děkujeme všem za účast! 👍Trenéři MS GEMu

Kategorie: Novinky