První turnaj!

Publikoval Jirka v

O víkendu jsme se s dětmi poprvé zúčastnili velkého turnaje. Pro všechny to tak byla jedna velká společná premiéra a není tedy divu, že se mnozí potýkali s nervozitou, která se u každého projevovala jinak.

V kategorii mladších minitenistů vybojovala druhé místo naše Magda R. V kategorii žáků pro nás získal další druhé místo Jáchym B. Ačkoliv tyto výkony nebyly součástí hlavního turnajového pavouka, tak výkony celkově hodnotíme velmi pozitivně, s přihlédnutím k všudypřítomné trémě. Nicméně s hráči bude třeba zapracovat na koncentraci a psychické stránce výkonu.

V kategorii mladších babytenistů získala 1. místo Justýna R., což považujeme za obzvláště úspěšný výkon, bereme-li v potaz, že Justýnka věkem spadá teprve do kategorie minitenisu. Pouze o kousek uteklo třetí místo Aleně H., která se po těžkém a nervózním začátku nakonec přeci jen dobře rozehrála.

V kategorii starších babytenistů v hlavním turnajovém pavouku pro nás urval druhé místo Ondřej B., který zahrál fantasticky a pouze o jediný gem padl až ve finále.

V dorostu nám udělal velkou radost třetím místem Denis T. Další naši kluci, jmenovitě Karel P. a Matěj J. se nebojácně postavili borcům o několik let starším a obstojně jim ve svých 12 letech odolávali – a to jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře.

Nezbývá, než všem účastníkům poděkovat za reprezentaci tenisového klubu TJ Sokol Dobřichovice a pochválit je za jejich výkony. Věříme, že se turnaj pro mnohé stane odrazovým můstkem do závodního hraní a že o našich hráčích ještě uslyšíme…

Na viděnou na dalších turnajích!

Kategorie: Tenis